JM Midden-Zeeland - 16 juni workshop: “Het winnend team – Samen werken aan samenwerken”
Georganiseerd door: Kring Midden-Zeeland
De keuze is gemaakt! Op basis van de stemmen organiseren we op dinsdag 16 juni de workshop: “Het winnend team – Samen werken aan samenwerken”.
Deze interactieve workshopavond vindt plaats bij Deltapark Neeltje Jans in Vrouwenpolder en wordt verzorgd door Rob van der Bijl van Polderdijk & Van der Bijl (Goes).
Hoewel niet iedereen Rob persoonlijk kent, is hij een zeer ervaren en praktijkgerichte trainer. Als trainer, coach en spreker verzorgt Rob advies, coaching en training op het gebied van klantgerichtheid, verkoop, (verander)management, teambuilding, integraal samenwerken en communicatie. Na zijn studie deed hij jarenlang praktijkervaring op in management, verkoop en marketing op directieniveau, voordat hij de overstap maakte naar het trainersvak.
Rob werkt al jaren met managementteams en professionals in uiteenlopende organisaties. Zo schakelt Paree hem jaarlijks in voor het trainen van onder andere projectleiders en servicedeskmedewerkers. Ook organisaties als McCain, Medisol, De Hoop, KNVB, Rabobank en Damen behoren tot de klantenkring van Polderdijk & Van der Bijl. Zijn trainingen zijn levendig, praktijkgericht en op maat, met een positieve en energieke aanpak: Een glas is altijd half vol en nooit half leeg. “Kan niet” bestaat niet. Je bepaalt je eigen succes.
Workshop Het winnend team – Samen werken aan Samenwerken
Succesvolle ondernemers weten dat groei en resultaat niet alleen draaien om een goed idee of een sterke strategie, maar vooral om de mensen die het waarmaken. Een winnend team ontstaat niet vanzelf: het vraagt om vertrouwen, heldere communicatie en het benutten van elkaars kracht.
In deze workshop gaan we praktisch en interactief aan de slag met de vraag: hoe maak je van jouw team een écht winnend team? We onderzoeken wat samenwerking versterkt én wat deze juist in de weg kan staan. Je krijgt concrete inzichten en handvatten die je direct kunt toepassen in jouw eigen praktijk, zodat samenwerken niet alleen effectiever wordt, maar ook leuker en succesvoller.
Programma
- 17:15 – 17:30 Ontvangst Deltapark Neeltje Jans
- 17:30 – 19:00 Diner (eigen bijdrage)
- 19:00 – 19:15 Korte presentatie: Wie is Polderdijk & Van der Bijl en wat doen we?
- 19:15 – 22:00 Interactieve workshop Het winnend team – Rob van der Bijl
- 22:00 – 22:30 Napraten & borrel
We hopen je op 16 juni te mogen verwelkomen voor een inspirerende en interactieve avond!
Uiteraard zijn partners ook welkom. Wil je je partner meenemen, stuur dan even een mailtje naar n.totte@neeltjejans.nl.