Pubquiz met uitreiking Wim Dik Trofee
Dit event is er één waar je absoluut bij wilt zijn! Omdat we als Jong Management natuurlijk nog steeds relatief 'jong' zijn betekent dit ook dat we in bepaalde competenties nog ervaring mogen op doen. Spreken voor groepen is er één die voor velen wat spanning mee brengt maar wel een handige skill om toe te passen in ons leiderschap. Dit is dan ook precies de reden dat dit event ooit is opgericht, laten we op een laagdrempelige manier van elkaar leren en deze ervaring op doen.
Op deze avond zullen we samen een interactieve pubquiz uitvechten, welke op verschillende fronten uitdagend, informatief en inspirerend zal zijn. Een afwisseling van trivianten, hedendaagse zaken en een stukje Jong Management historie; een boeiende avond wordt het sowieso. Bovendien zal aan het eind van de avond een waardige opvolger voor onze eigen Jara van der Steen, die in 2024 de Wim Dik Trofee in ontvangst mocht nemen, worden bekendgemaakt.
Voor eenieder die onbekend is met de Wim Dik Trofee; In de lange historie van Jong Management zijn meerdere markante figuren lid geweest en op een manier een bijdrage geleverd aan onze mooie vereniging. Zo ook Wim Dik, naar wie onze wisseltrofee is vernoemd. Maar wie was Wim Dik? En waarom hebben we al jarenlang in zijn naam gedebatteerd? Kom naar onze Pubquiz op 20 november en kom erachter! Het belooft een gezellige en uitdagende avond vol verassingen te worden.
Donderdag 20 november
Roels Eten en Drinken - Korte Putstraat 6, 5211 KP 's-Hertogenbosch
Inloop: 17.30 uur | Start 18.00 uur
Meld je aan! Tot dan.