Kwartetten 2026
Een nieuw jaar, een nieuw kwartet!
Hoe werkt het ook alweer? Alle kwartetten worden samengesteld door het bestuur. Je plant met je kwartet evenveel bijeenkomsten als dat er kwartetleden zijn, en ieder lid is één keer de host. Soms zijn er zelfs meer bijeenkomsten dan kwartet-leden, dankzij jullie enthousiasme!
De invulling is aan de host. Bezoek je een bedrijf, ga je een sportieve uitdaging aan, of wordt het iets anders bijzonders? De host deelt iets wat hem of haar boeit, bezighoudt of passioneert. Natuurlijk vergezeld van een borrel en/of een etentje, want Bourgondisch zijn we allemaal.
Doordat je een heel jaar met je eigen kwartet leuke dingen onderneemt, leer je elkaar goed kennen. Dit zorgt voor de extra verdieping en verbinding die je van onze kring mag verwachten. Veel leden vinden het kwartet zelfs het leukste element van JM.
Wij roepen jullie dan ook op je allemaal in te schrijven voor de kwartetten. Voor nieuwe leden is deelname verplicht; dit is dé manier om snel in te stromen en de andere leden goed te leren kennen. Houd er rekening mee dat je kwartet gedurende het jaar aangevuld kan worden met een nieuw lid.
Schrijf je in vóór 12 januari ‘26. Wij zorgen voor een passende indeling zodat alle kwartetten weer snel van start kunnen gaan!
Het Bestuur